Claims
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
40 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Angie's Boomchickapop
Angie's Boomchickapop Popcorn, Sea Salt - 4.8 Ounces
Net Wt 0.3 lb
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
40 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 40 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |