Claims
- Low Sodium
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 110 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Dietary Fiber | 7 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |
Goya
Goya Prime Premium Pink Beans - 29 Ounces
Net Wt 2.23 lb
$3.29 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Claims
- Low Sodium
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 110 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Dietary Fiber | 7 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |