80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 240 mg |
| Sodium | 70 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Rose Acre Dutch Farms
Dutch Farms Grade A Eggs, Extra Large - 12 Each
Net Wt 0 lb
$1.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 240 mg |
| Sodium | 70 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |