Pasteurized with Double Cooling System for premium quality. No preservatives. Non GMO Project verified. Nongmoproject.org. Certified gluten-free. Cook Up Happiness. www.house-foods.com. Made with US soybeans.
Water, Soybeans, Calcium Sulfate.
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 10 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 8 % |
Pasteurized with Double Cooling System for premium quality. No preservatives. Non GMO Project verified. Nongmoproject.org. Certified gluten-free. Cook Up Happiness. www.house-foods.com. Made with US soybeans.
Water, Soybeans, Calcium Sulfate.
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 10 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 8 % |
We believe that building a strong community is about more than
just the bottom line.
We strive to make a positive impact in the communities we
serve.