Ingredients
Spices (Including Chili Pepper and Cumin), Salt, Onion, Garlic, Modified Corn Starch, and Green Bell Pepper.
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 GRM |
| Saturated Fat | 330 g |
| Sodium | 320 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 8 % |
McCormick
McCormick Gluten Free Chili Seasoning Mix - 1 Ounce
Net Wt 0.07 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Spices (Including Chili Pepper and Cumin), Salt, Onion, Garlic, Modified Corn Starch, and Green Bell Pepper.
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 GRM |
| Saturated Fat | 330 g |
| Sodium | 320 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 8 % |