$1.09 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Pescatarian
270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 520 mg |
| Total Carbohydrate | 47 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |
Annies
Annies Macaroni & Cheese, Shells & Real Aged Cheddar - 6oz
Net Wt 0.435 LB
$4.08 each
$2.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Pescatarian
270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 520 mg |
| Total Carbohydrate | 47 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |