Claims
- Pescatarian
- Kosher
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 280 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 23 GRM |
| Protein | 8 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 25 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 25 % |
Apple Jacks
Apple Jacks Cereal, Apple & Cinnamon - 10.1 Ounces
Net Wt 10.1 oz
$6.62 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Pescatarian
- Kosher
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 280 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 23 GRM |
| Protein | 8 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 25 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 25 % |