Claims
- No Artificial Flavors
- Kosher
- Natural
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 42 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 35 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
AriZona
AriZona Green Tea with Ginseng and Honey - 22 Fluid Ounces
Net Wt 1.53 lb
$0.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Claims
- No Artificial Flavors
- Kosher
- Natural
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 42 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 35 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |