Claims
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Arizona Iced Tea with Peach - 23 Ounces
Net Wt 1.63 lb
$0.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by tomorrow
Claims
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |