Ingredients
Avocados Hass
233 Calories Per Serving*
| Total Fat | 21.4 g |
| Saturated Fat | 3.1 g |
| Cholesterol | 0 g |
| Sodium | 10.2 mg |
| Total Carbohydrate | 12.4 g |
| Dietary Fiber | 9.8 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 2.9 g |
| Vitamin A | 4.3 % |
| Vitamin C | 19.5 % |
| Calcium | 1.8 % |
| Iron | 0 % |
Peapod
Avocado
Net Wt 1.34 LB
$3.29 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Avocados Hass
233 Calories Per Serving*
| Total Fat | 21.4 g |
| Saturated Fat | 3.1 g |
| Cholesterol | 0 g |
| Sodium | 10.2 mg |
| Total Carbohydrate | 12.4 g |
| Dietary Fiber | 9.8 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 2.9 g |
| Vitamin A | 4.3 % |
| Vitamin C | 19.5 % |
| Calcium | 1.8 % |
| Iron | 0 % |