110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 9 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Balconi Trancetto Sponge Cakes - 10 Count
Net Wt 0.74 LB
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 9 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |