120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 10 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Balconi Trancetto Sponge Cakes - 10 Count
Net Wt 0.735 LB
$3.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 10 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |