$3.70 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Bertolli
Bertolli Extra Virgin Rich Taste Olive Oil - 500 Milliliters
Net Wt 1.08 lb
$13.69 each
$9.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |