Claims
- Fat Free
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 510 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Best Choice
Best Choice Beef Stock, Fat Free, Rich & Hearty - 32 Ounces
Net Wt 2.9 lb
$2.95 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Fat Free
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 510 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |