Ingredients
Beef, Water, Salt, Flavorings, Paprika, Hydrolyzed Soy and Corn Protein, Sodium Erythorbate, Sodium Nitrite.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
116 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 18 mg |
| Sodium | 276 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Best's
Best's Beef Frankfurters Bun Size - 14 Ounces
Net Wt 0.895 LB
$7.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Beef, Water, Salt, Flavorings, Paprika, Hydrolyzed Soy and Corn Protein, Sodium Erythorbate, Sodium Nitrite.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
116 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 18 mg |
| Sodium | 276 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |