Claims
- Gluten Free
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 30 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Sugars | 9 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin C | 20 % |
Betty Crocker
Betty Crocker Fruit Flavored Snacks, Assorted Fruit Flavors, Hello Kitty - 10 Each
Net Wt 0 lb
$4.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 30 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Sugars | 9 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin C | 20 % |