1942 Calories Per Serving*
| Total Fat | 114.94 kg |
| Saturated Fat | 42.61 g |
| Polyunsaturated Fat | 19.37 g |
| Monounsaturated Fat | 48.41 g |
| Cholesterol | 611 mg |
| Sodium | 713 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 211.33 g |
USDA Meat
Boneless Center Cut Pork Loin Roast
$3.49 per lb
Sorry, this item is not available in your area.
*Estimated item price. Final price based on weight.
0 lb in basket
1942 Calories Per Serving*
| Total Fat | 114.94 kg |
| Saturated Fat | 42.61 g |
| Polyunsaturated Fat | 19.37 g |
| Monounsaturated Fat | 48.41 g |
| Cholesterol | 611 mg |
| Sodium | 713 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 211.33 g |