Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 410 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 5 g |
| Protein | 7 g |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |
BUSH'S BEST
Bush's Best Sweet & Tangy Baked Beans - 15.7 Ounces
Net Wt 1 lb
$2.59 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 410 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 5 g |
| Protein | 7 g |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |