$0.54 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 480 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 5 g |
| Sugars | 7 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 10 % |
Campbells
Campbells Pork & Beans - 11 Ounces
Net Wt 0.75 lb
$1.29 each
$0.75 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 480 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 5 g |
| Sugars | 7 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 10 % |