Claims
- Low Fat
- Vital Clean
25 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 760 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Campbell's
Campbell's Soup, Beef Consomme, Condensed - 10.5 Ounces
Net Wt 11.92 oz
$2.27 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Fat
- Vital Clean
25 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 760 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |