Claims
- Organic
- Vital Clean
- Pescatarian
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 290 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Certified Organic
Cascadian Farm
Cascadian Farm Spud Puppies Shredded Potatoes - 16 Ounces
Net Wt 16 oz
$7.28 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Organic
- Vital Clean
- Pescatarian
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 290 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |