Ingredients
Water, Green Olives, Minced Pimiento (Red Pimiento. Sodium Alginate, Guar Gum, Calcium Chloride, Potassium Sorbate) Salt, Citric Acid, Ascorbic Acid.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 340 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
Cento
Cento Spanish Salad Olives - 10 Ounces
Net Wt 0.0 LB
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Ingredients
Water, Green Olives, Minced Pimiento (Red Pimiento. Sodium Alginate, Guar Gum, Calcium Chloride, Potassium Sorbate) Salt, Citric Acid, Ascorbic Acid.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 340 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |