$2.82 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
- Heart Healthy
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 290 MGM |
| Total Carbohydrate | 39 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 22 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 20 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 25 % |
| Iron | 20 % |
Cheerios
Cheerios Honey Nut Cereal - 10.8 Ounces
Net Wt 10.8 oz
$8.81 each
$5.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
- Heart Healthy
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 290 MGM |
| Total Carbohydrate | 39 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 22 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 20 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 25 % |
| Iron | 20 % |