180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 g |
| Saturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 15 % |
Chocxo Chocolatier Almond Coconut Keto Butter Cups Dark Chocolate - 3.4 Ounces
$5.96 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 g |
| Saturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 15 % |