$3.24 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 50 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 15 % |
Cocoa Pebbles
Cocoa Pebbles Cereal Large Size - 15 Ounces
Net Wt 1.12 lb
$8.24 each
$5.00 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 50 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 15 % |