Claims
- Gluten Free
270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 100 mg |
| Sodium | 500 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 35 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 6 % |
Contes
Contes Ravioli, Spinach & Cheese - 12 Ounces
Net Wt 0 lb
$9.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 100 mg |
| Sodium | 500 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 35 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 6 % |