Filtered Lowfat Grade A Milk, Contains Less Than 1% of: Natural Flavors, Monk Fruit Juice Concentrate, Stevia Leaf Extract, Carrageenan, Cellulose Gel, Cellulose Gum, Acesulfame Potassium, Sucralose, Lactase Enzyme, Vitamin A Palmitate, Vitamin D3.
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Protein | 26 g |
| Vitamin A | 25 % |
| Calcium | 50 % |
| Iron | 0 % |
Filtered Lowfat Grade A Milk, Contains Less Than 1% of: Natural Flavors, Monk Fruit Juice Concentrate, Stevia Leaf Extract, Carrageenan, Cellulose Gel, Cellulose Gum, Acesulfame Potassium, Sucralose, Lactase Enzyme, Vitamin A Palmitate, Vitamin D3.
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Protein | 26 g |
| Vitamin A | 25 % |
| Calcium | 50 % |
| Iron | 0 % |
We believe that building a strong community is about more than
just the bottom line.
We strive to make a positive impact in the communities we
serve.