$1.20 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Sodium | 100 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
Country Crock
Country Crock 38% Vegetable Oil Original Spread - 15 Ounces
Net Wt 0.98 lb
$5.19 each
$3.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Sodium | 100 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |