Claims
- Low Fat
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 100 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 0 % |
Deep Dahi Homestyle Lowfat Yogurt - 2 Pounds
Net Wt 2.08 lb
$3.71 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by tomorrow
Claims
- Low Fat
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 100 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 20 % |
| Iron | 0 % |