$2.79 off
7% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 45 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 24 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 8 % |
Dolores
Dolores Chunk Light Yellowfin Tuna in Water - 5 Ounces
Net Wt 0.39 lb
$4.79 each
$2.00 each *
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 45 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 24 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 8 % |