150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 6 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 35 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 15 % |
Dr Praegers
Dr Praegers Veggie Burgers, Gluten Free, Kale - 4 Each
Net Wt 0 lb
$7.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
National shipping available
Ships Mon-Wed via 2-Day or faster.
Order by 12am (EST) for Next Day Shipping.
OU, Parve
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 6 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 35 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 15 % |