Ingredients
Soybean Oil, Eggs, Water, Distilled and Cider Vinegar, Salt, Oleoresin Paprika, Natural Flavors, Calcium Disodium EDTA added to protect flavor.
Claims
- Gluten Free
- Unsweetened
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 7 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 70 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Duke's
Duke's Mayonnaise, Real, Smooth & Creamy - 18 Fluid Ounces
Net Wt 1.23 lb
$8.00 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Soybean Oil, Eggs, Water, Distilled and Cider Vinegar, Salt, Oleoresin Paprika, Natural Flavors, Calcium Disodium EDTA added to protect flavor.
Claims
- Gluten Free
- Unsweetened
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 7 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 70 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |