Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- Keto
- Pescatarian
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 6 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Dynasty
Dynasty Mushrooms, Shiitake, Black, Dried - 1 Ounce
Net Wt 0.08 lb
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- Keto
- Pescatarian
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 6 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |