$0.39 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Pescatarian
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 100 mg |
| Total Carbohydrate | 36 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 35 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 5 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 22 % |
| Iron | 0 % |
El Mexicano
El Mexicano Drinkable Yogurt. Pina Colada - 8 Ounces
Net Wt 0.55 lb
$2.39 each
$2.00 each *
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Pescatarian
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 100 mg |
| Total Carbohydrate | 36 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 35 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 5 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 22 % |
| Iron | 0 % |