Ingredients
Pork, Paprika, Vinegar, Salt, Spices, Soy Flour, Red Pepper, Garlic Powder, Sodium Nitrite.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 23 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 65 mg |
| Sodium | 920 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 14 g |
| Vitamin A | 120 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |
El Mexicano
El Mexicano Longaniza, Cured - 10 Ounces
Net Wt 0.63 lb
$4.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Pork, Paprika, Vinegar, Salt, Spices, Soy Flour, Red Pepper, Garlic Powder, Sodium Nitrite.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
270 Calories Per Serving*
| Total Fat | 23 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 65 mg |
| Sodium | 920 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 14 g |
| Vitamin A | 120 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |