Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 180 mg |
| Total Carbohydrate | 14 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |
El Milagro
El Milagro Tortillas, Flour 12 oz - 12 Tortillas/12 Ounces
Net Wt 0.85 lb
$1.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 180 mg |
| Total Carbohydrate | 14 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |