Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 500 mg |
| Total Carbohydrate | 33 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | -2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 4 % |
El Milagro
El Milagro Tortillas, Flour, Fajita - 10 Tortillas/24 Ounces
Net Wt 1.55 lb
$2.89 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 500 mg |
| Total Carbohydrate | 33 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | -2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 4 % |