Claims
- Kosher
260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 9 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 170 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 18 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
Entenmann's
Entenmann's Chocolate Donut Variety Pack - 8 Donuts
Net Wt 15.5 oz
$6.59 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Kosher
260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 9 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 170 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 18 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |