Claims
- Kosher
290 Calories Per Serving*
| Total Fat | 18 GRM |
| Saturated Fat | 13 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 30 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 18 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |
Entenmann's
Entenmann's Donuts, Classic, Rich Frosted - 8 Donuts
Net Wt 16.5 oz
$6.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Kosher
290 Calories Per Serving*
| Total Fat | 18 GRM |
| Saturated Fat | 13 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 30 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 18 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |