Claims
- Kosher
1260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 52 GRM |
| Saturated Fat | 28 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 1440 MGM |
| Total Carbohydrate | 191 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 89 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 30 % |
Entenmann's
Entenmann's Snack Pies, Apple, Mini - 6 Pies
Net Wt 12 oz
$5.82 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Kosher
1260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 52 GRM |
| Saturated Fat | 28 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 1440 MGM |
| Total Carbohydrate | 191 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 89 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 30 % |