Ingredients
Rice Flour Water
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Erawan Brand
Erawan Brand Noodle, Oriental Style, Size S - 16 Ounces
Net Wt 1.07 lb
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Rice Flour Water
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |