Claims
- Fat Free
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 60 % |
Farina Mills
Farina Mills Cereal, Creamy Hot Wheat, Original - 14 Ounces
Net Wt 0.96 lb
$2.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Fat Free
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 60 % |