Ingredients
Carbonated Spring Water, Pure Fructose (Fruit Sugar), Ginger Root, Natural Flavour, Ascorbic Acid.
Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Pescatarian
38 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 9.8 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 8 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Fever-Tree
Fever-Tree Light Premium Ginger Beer - 4 x 6.8 Fluid Ounces
Net Wt 1 lb
$6.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Carbonated Spring Water, Pure Fructose (Fruit Sugar), Ginger Root, Natural Flavour, Ascorbic Acid.
Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Pescatarian
38 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 9.8 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 8 GRM |
| Protein | 0 GRM |