Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Pescatarian
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 17.8 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 16 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Fever-Tree
Fever-Tree Premium Tonic Water - 4 x 6.8 Fluid Ounces
Net Wt 3.35 lb
$9.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Non GMO
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Pescatarian
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 17.8 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 16 GRM |
| Protein | 0 GRM |