Claims
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Ancient Grains
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 120 mg |
| Total Carbohydrate | 21 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 25 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
Certified Organic
Food for Life
Food for Life Prophet's Ezekiel 4:9 Prophet's Pocket Bread - 10 Ounces
Net Wt 0.71 lb
$6.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
National shipping available
Ships Mon-Wed via 2-Day or faster.
Order by 12am (EST) for Next Day Shipping.
Claims
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Ancient Grains
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 120 mg |
| Total Carbohydrate | 21 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 25 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |