Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 60 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 5 g |
| Protein | 5 g |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |
Freedom Bar Chocolate Cocoa Bar - 1.7 Ounces
$2.39 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 60 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 5 g |
| Protein | 5 g |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |