110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 250 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
A & B Famous
Fresh & Frozen Gefilte Fish - 20 Ounces
Net Wt 0 lb
$8.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 250 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |