$3.24 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Ingredients
Rice Sugar Hydrogenated Vegetable Oil (Coconut and Palm Kernel Oils) Salt Contains Less than 0 5% of Natural and Artificial Flavor Red 40 Yellow 6 Turmeric Oleoresin (Color) Blue 1 Yellow 5 Blue 2 BHA (to Help Protect Flavor)
Claims
- Gluten Free
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 190 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 50 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
Fruity Pebbles
Fruity Pebbles Cereal, Large Size - 15 Ounces
Net Wt 1.11 lb
$8.24 each
$5.00 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Rice Sugar Hydrogenated Vegetable Oil (Coconut and Palm Kernel Oils) Salt Contains Less than 0 5% of Natural and Artificial Flavor Red 40 Yellow 6 Turmeric Oleoresin (Color) Blue 1 Yellow 5 Blue 2 BHA (to Help Protect Flavor)
Claims
- Gluten Free
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 190 MGM |
| Total Carbohydrate | 31 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 50 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |