$0.99 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Ingredients
Rice Sugar Marshmallows (Sugar, Modified Corn Starch, Corn Syrup, Dextrose, Gelatin, Artificial Flavor, Yellows 5 & 6, Blue 1, Red 40) Corn Syrup Canola and/or Sunflower Oil Contains 2% or Less of: Salt Natural and Artificial Flavor Yellow 5 Blue 1 Red 40 Yellow 6
Claims
- Gluten Free
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 36 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 18 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 35 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Fruity Pebbles
Fruity Pebbles Marshmallow Cereal - 11 Ounces
Net Wt 0.85 lb
$6.98 each
$5.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Rice Sugar Marshmallows (Sugar, Modified Corn Starch, Corn Syrup, Dextrose, Gelatin, Artificial Flavor, Yellows 5 & 6, Blue 1, Red 40) Corn Syrup Canola and/or Sunflower Oil Contains 2% or Less of: Salt Natural and Artificial Flavor Yellow 5 Blue 1 Red 40 Yellow 6
Claims
- Gluten Free
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 36 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 18 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 35 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |