Claims
- Vegan
- Vital Clean
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 370 MGM |
| Total Carbohydrate | 9 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 15 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |
Gardein
Gardein Meatballs, Plant-Based - 12.7 Ounces
Net Wt 0.82 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegan
- Vital Clean
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 370 MGM |
| Total Carbohydrate | 9 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 15 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |